ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Asfalt Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor Asfalt Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor
Beyşehir Belediyesi, ilçeye bağlı 67 mahallenin her köşesine hizmet ulaştırmaya devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler aciliyet sırasına göre belirlenen program dahilinde cadde ve sokaklardaki bakım, onarım, asfalt yama ve serim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Beyşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ilçeyi çağdaş ve modern bir yapıya kavuşturmak için yoğun bir çalışma temposu sürdürdüklerini belirterek; “Beyşehir Musalla mezarlığının etrafı tamamen asfaltla kaplama yapıldı. Mezarlığın içi Konya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte asfaltlama yapıldı. Yenidoğan mahallesinde bulunan organize hayvancılık bölgesinde asfaltlama çalışmaları devam ediyor, Akçabelen, Gündoğdu ve Karabayat  mahallelerinde parke çalışması devam ediyor.  Kültür Park güzelleştirme çalışmaları da Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalarla devam ediyor.” denildi.

Çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini belirten Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun; “Halkımızın hayatını kolaylaştırmak ve her geçen gün büyüyen ilçemizin ihtiyaçlarına karşılamak için hizmet üretmeye devam ediyoruz. Şehrimizin birçok noktasında asfaltlama çalışmaları yürütüyoruz, yenilenen yollarımız daha modern, ulaşım daha güvenli hale geliyor. İnşallah bu yıl içerisinde, ilçe tarihi için rekor düzeyde asfaltlama yapacağız. Hükümetimizin ve Büyükşehir Belediyemizin desteği ile görev süremiz içerisinde tüm mahallelerimizin sokak ve caddelerini asfalt ve parke taşıyla kaplayarak daha konforlu hale getireceğiz.” Dedi.

23 Ağustos 2017, Çarşamba - 289


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü