ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Başkan Murat Özaltun’un 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı Başkan Murat Özaltun’un 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

         Özaltun mesajında şunları söyledi; “İnsanımızın her daim ihtiyaç duyduğu en temel hizmet alanlarından biri de sağlıktır. İnsanların daha sağlıklı, daha mutlu yaşam sürmesine hizmet etmeyi amaçlayan tıp bilimi, geçmişten gelen tüm birikimleri de kullanarak sürekli ilerleme içinde olmuştur. Hekimliği bu denli kutsal kılan ise, şüphesiz yaşatmak, tedavi etmek, iyileştirmek esaslı, “insana hizmet” merkezli oluşudur. Hiç kuşkusuzdur ki bu alanda doktorlarımız, fedakârlıkları ve meslek aşkları sayesinde yaratılmışların en üstünü olan insanın yaşam kalitesini yükseltmede ve bu yaşam kalitesinin duraksamaya uğradığı hallerde hastalarını sağlığına kavuşturmak adına kutsal bir görevi yerine getirmektedirler.

         Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle sağlıklı bir toplum, temennisi ile gece gündüz demeden fedakarca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz tüm hekimlerimizin ve sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu bir hayat sürmelerini diliyorum.”

14 Mart 2019, Perşembe - 48
T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2019 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü