ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir Belediyesi, Başkentteki Uluslararası Fuarda Yerini Aldı Beyşehir Belediyesi, Başkentteki Uluslararası Fuarda Yerini Aldı
Beyşehir İlçe Belediyesi, başkentte bu yıl 11’incisi düzenlenen uluslararası fuarda kurduğu stantla yerini aldı.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, Ankara Anfa  Altınpark EXPO Center’de kapılarını bugün ziyaretçilerine açan CITYTECH 11.Uluslararası Belediye ve Çevre Ekipmanları Fuarı’nda Beyşehir Belediyesi’nin de açtığı stantla yerini aldığını belirtti.

INFO Uluslararası Tanıtım ve Organizasyon A.Ş. tarafından düzenlenen, Orman Bakanlığı, KOSGEB, DSİ ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin de desteklediği ve 28 Eylül/1 Ekim 2017 tarihleri arasında açık kalacak uluslararası fuarda, her zaman olduğu gibi giderek değişen ve gelişen Konya’nın doğal güzellikleri ile dikkat çeken güzide ilçesi Beyşehir’i de  her yönüyle tanıtabilmek için kolları  sıvadıklarını belirten Özaltun, “EXPO Antalya’da açtığımız stantın bir benzerini de Ankara’daki fuarda kurduk. Farklı görseliyle, fuar alanındaki diğer stantlardan farkımızı da ortaya koymuş bulunuyoruz. Burada, ilçemizi her yönüyle tanıtan çalışmalar sergiliyoruz. Stant görevlisi arkadaşlarımız, Beyşehir’le ilgili her türlü bilgi ve veriyi  ziyaretçilerimize aktarma konusunda yeterli donanıma sahip personelimizden oluşuyor. Buraya gelen  ziyaretçilerimize ilçemizi tanıtan kaynak, kitap ve broşürlerimizi verecekler. Stantımızda, tarihi Eşrefoğlu Camimizin minyatürünü sergiliyoruz. Tarihi mekanın ahşap sultan mahfili ise stantımızın ana temasını oluşturuyor. Beyşehir yöremizde kullanılan eski eşyaların tanıtıldığı, ilçemizi anlatan bannerlerin  yer aldığı, dev ekranda yine yöremize ait görsellerin izlenebildiği stantımıza fuar süresince yoğun ziyaretçi ilgisi bekliyoruz. Başkentteki hemşehrilerimizi de fuar alanındaki stantımızda, aramızda görmeyi çok arzu ediyoruz.”dedi. CITYTECH, sektördeki son gelişme ve teknolojileri kullanıcılarına aktarmak amacıyla, üretici ve tüketiciyi biraraya getiren, karşılıklı alışveriş imkanı sağlayan bu yıl 11’inci kez yerli ve yabancı ziyaretçilere kapılarını açan uluslararası bir fuar olarak dikkat çekiyor. Bu fuarın dışında, Altınpark EXPO Center’de aynı tarihlerde FLORA GARDEN 2.Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları ve SU-TEK 1.Su ve Su Teknolojileri Fuarı da ziyaretçilerini kabul ediyor.

28 Eylül 2017, Perşembe - 285


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü