ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir Belediyesi Birimleri, İdari Tatilde de Mesai Yapıyor Beyşehir Belediyesi Birimleri, İdari Tatilde de Mesai Yapıyor
Beyşehir İlçe Belediyesi’ne bağlı tüm birimler, idari tatilde de mesai yapıyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, kurum olarak ilçe genelinde kurban bayramının sağlık, huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi ve belediye hizmetlerinin aksamadan yürütülebilmesi için gerekli tüm tedbirleri aldıklarını söyledi.

Beyşehir Belediyesi birimlerinin idari izinle 10 güne çıkarılan kurban bayramı tatilinde, vatandaşlara hizmet verebilmek için mesai yapmaya devam ettiğini vurgulayan Özaltun, “Beyşehir Belediyesi birimlerimizi özellikle pazartesi ve Salı günleri devam eden idari tatil gününde açık tutarak vatandaşlarımıza tatil günlerinde de hizmet vermeye devam ediyoruz. Birimlerimizde nöbetleşe mesai yapan belediye görevlilerimiz, belediyenin İmar işlemleri de dahil akla gelebilecek her türlü hizmetinden istifade edebiliyor. Emlak vergisi vb.tüm ödemelerini açık tutulan veznelerimiz aracılığıyla yapabiliyor. Belediyemizin devamlılık arz eden, temizlik ve zabıta ekipleri ile park ve bahçeler, fen işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz de ayrıca 10 günlük bayram tatilinde oluşturduğu nöbet sistemi görevlendirmelerle sahada 24 saat boyunca mesai yapmaya devam ediyor ve etmeye devam edecek. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin on günlük bayram tatili süresince ilçe merkezi ve dış mahallelerde rutin olarak devam eden yol yapım çalışmaları yine hız kesmeden ve aksamadan sürecek  Zabıta ekiplerimiz ise, kurban bayramı öncesi özellikle gıda imalatı ve satışı yapılan işyerlerinde rutin denetim ve kontrollerini sürdürüyor. İdari tatil günlerinde ve bayram günlerinde mesai yaparak, belediye hizmetlerimizin aksamadan yürümesini sağlayan tüm çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum.”dedi.

 

29 Ağustos 2017, Salı - 266


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü