ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir Belediyesi ekipleri, Arefe günü de yol mesaisinde Beyşehir Belediyesi ekipleri, Arefe günü de yol mesaisinde
Beyşehir İlçe Belediyesi’nde bazı birimler kurban bayramı öncesinde arefe günü de mesaisini sürdürdü.

          Beyşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, özellikle dış mahallelerde yol çalışmalarına ara vermeden devam etti.

          Bayram öncesi vatandaşlara hizmetlerin aksamadan ulaştırılması için seferber olan ekipler, bir yandan asfalt ve kilitli parke döşemesi çalışması yaparken, diğer yandan ise bozulan yollarda yama faaliyeti yürüttü.

          Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, Beyşehir Belediyesi yol çalışma ekiplerinin arefe günü olmasına rağmen bugün de mesai yaptığını söyledi.

           Dış mahallelerden kurban bayramı öncesinde gelen talepleri de dikkate alarak hazırda bekleyen ekipleri, bu güzergahlara yönlendirdiklerini belirten Başkan Özaltun, “Son olarak Karaali Mahallemiz merkezinde bir yol güzergahının bozulduğu gerekçesiyle gelen talep üzerine ekiplerimizi harekete geçirerek bölgeye gönderdik. Ekiplerimiz, talep gelen güzergahta geçici çözüm olarak yama çalışması gerçekleştirdi. Ancak, asıl çalışma bu güzergahta kurban bayramı sonrasında Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından başlatılacaktır. Ekiplerimiz, yol konusunda talep ve şikayet gelen tüm güzergahlarda mesai için seferber olmuş durumdadır. Gelen her türlü talepler değerlendirilmeye alınmakta, ardından çalışmalar gerçekleştirilmektedir.Tüm kamu kurumlarının 9 günlük tatil sürecine girdiği bu günlerde ilçemiz halkının memnuniyeti için mesai mefhumu gözetmeden çalışma yapan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm ilçemiz halkının kurban bayramını tebrik ediyorum. ”dedi.

27 Ağustos 2018, Pazartesi - 329


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2019 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü