ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir Belediyesi'nden Çanakkale gezisi Beyşehir Belediyesi'nden Çanakkale gezisi
Beyşehir İlçe Belediyesi’nin “Beyşehir ecdadla buluşuyor” sloganıyla başlattığı Çanakkale gezisi programları devam ediyor.

          Beyşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün ücretsiz olarak organize ettiği gezi programlarının ikinci etabına Beytepe Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlar katıldı.

          Çanakkale’de şehitlikleri ve tarihi yarımadayı rehberler eşliğinde gezen mahalle sakinleri, ecdadın orada yazdığı destansı zaferi adeta yeniden yaşadı, ziyaret ettikleri şehitliklerde dualar etti. Belediye Başkanı Murat Özaltun, vatandaşlardan gelen talepler üzerine bu ecdatla buluşma programlarını düzenleme kararını aldıklarını söyledi.

          Vatandaşlara bu konuda da verdikleri sözü yerine getirmenin mutluluğu ve heyecanını yaşadıklarını dile getiren Özaltun, Çanakkale gezisinin ikinci etabına da 50 mahalle sakininin katıldığını belirtti.

           Özaltun, Çanakkale’ye düzenledikleri gezi programlarını önümüzdeki günlerde de aralıksız olarak devam edeceğini sözlerine ekledi. Geziye katılan vatandaşlar da kendilerine böyle bir imkanı sağlayan Beyşehir Belediyesi’ne düzenlediği bu organizasyondan dolayı teşekkür etti.

14 Eylül 2018, Cuma - 604


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2019 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü