ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir Belediyesinden Beyşehir Belediyesinden
Beyşehir Belediyesi ile Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Fotoğraf Kulübü işbirliğinde 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında düzenlenen para ve kedi-köpek mama ödüllü fotoğraf yarışması için son başvuru tarihinin 5 Ekim olduğu bildirildi.

         Beyşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “hayatı paylaşmalıyız” konulu fotoğraf yarışmasına katılacakların fotoğraflarını Beyşehir Fotoğraf Kulübü’nün facebook sayfasında son başvuru gününe kadar paylaşması gerektiği belirtilerek, şu ayrıntılara yer verildi:

         “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında hayvan-insan ilişkilerine dikkat çekmek amacıyla internet ortamında düzenlediğimiz fotoğraf yarışmasına dünyamızı paylaştığımız hayvanları konu etmek istedik. Böylece bugünün de önemine vurgu yaptığımızı düşünüyoruz. Yarışmacılarımız, katılacakları fotoğrafları 5 Ekim 2018 günü saat 23.00’e kadar ilgili ortamda paylaşabilecektir. Ardından seçici kurulumuz değerlendirmesini yapacak ve 10 Ekim 2018 tarihinde ise yarışma sonuçları kamuoyu ile paylaşılacaktır. 24 Ekim 2018 günü saat 20.30’da yapılacak ödül töreninde ise ilk üç dereceye girenlere ödülleri verilecektir. Yarışmayla ilgili olarak Beyşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Derneği Fotoğraf Kulübü'nden ayrıntılı bilgiler alınabilecektir"

4 Ekim 2018, Perşembe - 489


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2019 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü