ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir heyetinden Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi’ne ziyaret Beyşehir heyetinden Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi’ne ziyaret
Beyşehir İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir ve Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi’ni ziyaret etti.

Kaymakam Özdemir ve Başkan Özaltun, beraberindeki Ticaret Odası Başkanı Salih Gül, Beyşehir Organize Sanayi Müdürü Mutlu Korkmaz ve silah sektörü temsilcilerinden oluşan bir heyet halinde Seydişehir Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi Dekanı ve Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Hüseyin Arıkan’ı makamında ziyaret etti.

    Dekan Yardımcısı, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Yazılımı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yusuf Uzun’un da eşlik ettiği ziyarette, üniversite sanayi işbirliği üzerinde durulurken, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dekan Arıkan, “Üniversitemiz gerek ilçemizin gerekse bölgemizin sosyo-ekonomik gelişimine katkı sağlıyor. Üniversite olarak sanayicilerimizle birlikte karşılıklı işbirliği ve çalışmalara devam edeceğiz.” dedi.

 

12 Aralık 2017, Salı - 513


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü