ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir’de Asfalt Çalışmasında 2017 Rekor Yılı Beyşehir’de Asfalt Çalışmasında 2017 Rekor Yılı
Beyşehir ilçesinde, yollarda yürütülen asfalt çalışmalarında 2017, rekor yıl oldu.

12’si merkez, 55’i dış mahalle olmak üzere toplamda 67 mahalleye sahip olan Beyşehir ilçesinde, Belediye ekipleri tarafından yürütülen soğuk ve sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe merkezinin yanısıra dış mahallelerde yolların asfaltla kaplanmasına yönelik mesaisini sürdürdüğünü belirtti.

Beyşehir ilçesinde, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bu yıl asfalt çalışmalarında adeta rekora imza attığını belirten Özaltun, 2017 yılının ilk 10 aylık döneminde yollarda 158 bin metrekarelik soğuk ve sıcak asfalt çalışmasının yapıldığını belirtti.

2014 yılında yollara dökülen asfalt miktarının 33 bin 850, 2015’te 29 bin 482, 2016 yılında ise 91 bin 207 metrekare olduğunu hatırlatan Özaltun, “Son 3,5 yıllık dönemde ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen soğuk ve sıcak asfalt çalışmalarımız toplamda 312 bin metrekareye ulaştı. Beyşehir merkezde ve birçok mahallemizde yollarımızda sathi ve sıcak asfalt mesaimiz devam ediyor. Beyşehir’de yeni açılan yolların yanısıra, bozularak yeniden asfalt dökülmesi ihtiyacı görülen güzergahlarımızda da bu faaliyetler sürüyor. Yürütülen bu çalışmalarla Beyşehir’in yolları yazın tozdan, kışın çamurdan kurtarılıyor.Ekiplerimizin çalışmaları,hava şartları müsaade ettiği sürece belirli bir plan dahilinde durmadan devam edecek.” dedi.

Özaltun, Beyşehir’de yol çalışmalarında kilitli parke döşenmesine yönelik çalışmaların da devam ettiğini sözlerine ekledi.

 

25 Ekim 2017, Çarşamba - 324


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü