ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir’de Cuma Buluşmaları Beyşehir’de Cuma Buluşmaları
Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, Cuma buluşmaları kapsamında Kuşluca Mahallesi’ni ziyaret etti.

Başkan Özaltun, kendisine eşlik eden İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir, Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Bölge Sorumlusu Ali Özdemir, SÜ Ali Akkanat Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Mehmet Zengin ve Belediye Meclis Üyesi Mahmut Yılmaz ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Kuşluca Mahalle sakinleriyle biraraya geldi.

Kuşluca Köyü Camisi’nde kılınan Cuma namazının ardından vatandaşlarla buluşan ve sohbet eden Özaltun, Mahalle Muhtarı Eşref Yılmaz ile mahalle sakinlerinden gelen talepleri de dinledi.

Cuma buluşmalarını devam ettirdiklerini ve her hafta bir dış mahallede vatandaşlarla bu tür ziyaret programlarıyla biraraya gelmeye özen gösterdiklerini anlatan Özaltun, “Kuşluca Mahallemizde de hep birlikte gezdik ve gördük. Rabbime şükürler olsun, yol konusunda ufak tefek yerler dışında yerleşim merkezimizde kilitli parke taşı döşenmeyen sokağımız kalmamış. Tabi hizmette sınırımız yok. Hemşehrilerimizin yine yeni talepleri olacaktır. Bunları da dinledik isteklerini aldık, inşallah bu talepleri de sırasıyla yerine getireceğiz.” dedi.

9 Mart 2018, Cuma - 653


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü