ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir’de “hayatı paylaşmalıyız” fotoğraf yarışmasının ödül töreni Beyşehir’de “hayatı paylaşmalıyız” fotoğraf yarışmasının ödül töreni
Beyşehir ilçesinde, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törende verildi.

Beyşehir Belediyesi ile Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Fotoğraf Kulübü işbirliği ile 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü çerçevesinde hayvan-insan ilişkilerine dikkat çekmek amacıyla internet ortamında düzenlenen “hayatı paylaşmalıyız” konulu para ve kedi-köpek maması ödüllü fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraf severler ödüllerine kavuştu. Beyşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde yarışmanın birincisi Ramazan Çırakoğlu, ikinci Muhammet Akar ve üçüncü Bilal Top ile sponsor özel ödülüne layık görülen Mustafa Küçük ve sergileme kazanan 30 fotoğraf tutkununa ödülleri ile katılım belgeleri verildi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yarışmada ödül kazanan isimleri kutlarken, yarışmaya katılan tüm fotoğraf severlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

6 Kasım 2018, Salı - 421
T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2019 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü