ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir’de İlkokul Öğrencilerine Flüt Eğitim Seti Hediyesi Beyşehir’de İlkokul Öğrencilerine Flüt Eğitim Seti Hediyesi
Beyşehir ilçesinde, ilkokullarda öğrenim gören öğrencilerin müzik eğitimlerine destekte bulunmak amacıyla hayırsever işadamı ve Beyşehir Belediyesi katkılarıyla flüt eğitim seti dağıtımı gerçekleştirildi.

İstanbul’da yaşayan Beyşehirli hayırsever işadamı Yılmaz Uyar tarafından Beyşehir’de bulunan ilkokul 3 ve 4’üncü sınıflarda öğrenim gören öğrencilere hediye olarak ulaştırılmak üzere İlçe Belediyesi’ne gönderilen flüt eğitim setleri eğitim kurumlarına dağıtıldı.

Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Kılıç  ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Parlakkaya tarafından gerçekleştirilen okul ziyaretleri kapsamında öğrencilere eğitim setleri ulaştırıldı.

TOKİ İlkokulu’nu ziyaret eden Kaymakam Özdemir ve Başkan Özaltun tarafından gezilen sınıflarda dağıtılan flüt eğitim setleri öğrencileri çok mutlu etti. Öğrencilerle sohbet eden ve başarılar dileyen Kaymakam Özdemir ve Başkan Özaltun, okul binasında Halk Eğitim Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren kursları ve özel eğitim sınıfını da ziyaret etti.

Eğitim seti dağıtımlarının ilçe genelindeki ilkokullarda önümüzdeki günlerde de devam edeceği belirtildi.

 

13 Aralık 2017, Çarşamba - 473


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü