ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir’de Mahalle Ziyaretleri Beyşehir’de Mahalle Ziyaretleri
Beyşehir’in ilçe yöneticileri, kurum müdürleriyle birlikte mahalle ziyareti gerçekleştirdi.

 

Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir ve Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, mahalle ziyaretleri kapsamında ilçeye bağlı Bayavşar Mahallesi’ni ziyaret etti.

Kaymakam Özdemir ve Başkan Özaltun, ziyaretlerini kendilerine eşlik eden İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yalçın Urlu ve bazı kurum müdürleriyle birlikte gerçekleştirdi.

Özdemir ve Özaltun ile beraberindekiler, yerleşim merkezinde muhtar ve mahalle sakinleri tarafından karşılandı. Mahalle sakinleriyle  kahvehanede biraraya gelen Özdemir ve Özaltun, vatandaşlar tarafından kendilerine aktarılan sorun ve talepleri dinledi.

Belediye Başkanı Murat Özaltun, mahalle ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, devletin her daim vatandaşının yanında olduğunu belirtti. Bu tür ziyaretleri zaman zaman gerçekleştirerek vatandaşların arasında her zaman olmaya ve onların varsa dert ve isteklerini dinlemeye devam ettiklerini, bundan sonra da devam edeceklerinin altını çizen Özaltun, “Gerek valimiz, kaymakamımız ve ilçe müdürlerimiz, gerek milletvekillerimiz, ilçe başkanımız, teşkilatımız, meclis üyelerimizle mahallelerimize yönelik ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bugün de kaymakamımız ve kurum müdürlerimiz ile birlikte Bayavşar Mahallemizde vatandaşlarımızla biraraya gelerek yerinde istek ve talepleri aldık. Vatandaşlarımızdan gelen karşılayabileceğimiz talepleri çözüme kavuşması noktasında ilgili birimlerimize aktardık.” dedi.

 

19 Ekim 2017, Perşembe - 282


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü