ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir’De Yılın Annelerine Evlerinde Anlamlı Ziyaret Beyşehir’De Yılın Annelerine Evlerinde Anlamlı Ziyaret
Beyşehir ilçesinde, merkez mahalle muhtarlıkları tarafından mahallelerde anneler günü dolayısıyla yılın annesi olarak belirlenen anneler evlerinde ziyaret edildi.

        12 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle Beyşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Beyşehir Fotoğraf Kulübü işbirliği ile anlamlı bir etkinlik düzenlendi.
        İlçe merkezinde bulunan mahallelerde muhtarlıklar tarafından farklı yaşam öyküleri sebebiyle yılın annesi olarak belirlenen isimlere yaşadıkları ikametlerde ev ziyaretleri gerçekleştirildi.
        Mahalle muhtarlarının da eşlik ettiği ziyaretlerde fotoğraf kulübü yöneticisi kadınlar tarafından çiçek takdim edilen annelere Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’ın anneler günü dolayısıyla selamları ve tebrik mesajları iletildi. Anneler günü üzerine iyi dilek ve temenniler paylaşıldı, sohbetler gerçekleştirildi.
        Mahallelerde yılın annesi seçilen isimler ise kendilerinin yılın annesine layık görülmesinden ve ziyaretlerden dolayı yaşadıkları memnuniyeti dile getirdiler.

12 Mayıs 2019, Pazar - 94


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2019 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü