ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir’in dış mahalleleri Çanakkale’yi ziyaret ediyor Beyşehir’in dış mahalleleri Çanakkale’yi ziyaret ediyor
Beyşehir Belediyesi’nin “Beyşehir ecdadla buluşuyor” sloganıyla başlattığı Çanakkale ziyaretleri devam ediyor.

          Beyşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün ücretsiz olarak organize ettiği gezi programları kapsamında Beyşehir’in dış mahallelerinde ikamet eden vatandaşlar Çanakkale’yi ziyaret etme fırsatı buldu.

          Çanakkale’de şehitlikleri ve tarihi yarımadayı rehberler eşliğinde gezen dış mahalle sakinleri, kahraman ecdadın orada yazdığı destansı zaferi yeniden yaşadı, ziyaret ettikleri şehitliklerde dualar etti. Belediye Başkanı Murat Özaltun, dış mahallelerdeki vatandaşların yoğun taleplerinin ardından, imkanı olan veya olmayan tüm hemşehrililerimizi ecdatla buluşma programlarını düzenleme kararını aldıklarını söyledi.

          Yapılan programın sıkıntısız bir şekilde işlediğini dile getiren Özaltun, Çanakkale gezisinin on birinci etapla beraber birçok vatandaşın katıldığını ve tarihe tanıklık ettiğini belirtti.

          Özaltun, Çanakkale programı kapsamındaki turların vatandaşlardan talep geldiği sürece devam edeceğini sözlerine ekledi. Geziye katılan mahalle sakinleri de kendilerine böyle bir imkanı sağlayan Beyşehir Belediyesi’ne düzenlediği bu organizasyondan dolayı teşekkür etti.

6 Ekim 2018, Cumartesi - 492


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2019 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü