ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir’in Dış Mahalleleri de Sıcak Asfalt Konforu ile Tanışıyor Beyşehir’in Dış Mahalleleri de Sıcak Asfalt Konforu ile Tanışıyor
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, kent merkezlerindeki sıcak asfalt konforunun ilçeye bağlı taşra mahallelerindeki ana güzergahlarda yer alan yollara da taşınmaya başlandığını söyledi.

 

Başkan Özaltun, yaptığı açıklamada, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Beyşehir’e bağlı Üzümlü Mahallesi’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt serim çalışmalarının tamamlandığını belirtti.

Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı 4.Bölge Şube Şefliği ekiplerinin Üzümlü Mahallesi’nin merkezinde Alparslan Türkeş Bulvarı’nda devam eden sıcak asfalt çalışmalarının sona erdiğini vurgulayan Özaltun, “3 kilometrelik ana caddede yürütülen benzer çalışmalar, Huğlu gibi nüfus potansiyeli yüksek olan yerleşim merkezimizde de gerçekleştirilmişti. Beyşehir ilçe merkezi ve dış mahallelerinde yürütülen yol çalışmaları sadece Beyşehir Belediyemize bağlı Fen İşleri ekiplerimiz tarafından değil, bu çalışmalara önemli ölçüde katkı ve destek sağlayan Büyükşehir Belediyemiz tarafından da gerçekleştirilmiştir. Bu çalışmalarla, nüfus potansiyeli yüksek olan kırsaldaki taşra mahallelerimizin yolları da sıcak asfalt konforuyla tanışmaktadır. Her iki dış mahallemizde yürütülen prestijli cadde olarak da nitelendirilebilecek bu yol çalışmaları, mahalle sakinlerimizin de memnuniyetini kazanmıştır. Bu anlamda, ilçemizdeki yol çalışmalarına sunduğu her daim katkılardan dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Akyürek’e ve Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerine teşekkür ediyorum.” dedi.

 

30 Ekim 2017, Pazartesi - 275


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü