ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Özaltun, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı’na Seçilen Akyürek’i Kutladı Özaltun, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı’na Seçilen Akyürek’i Kutladı
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı’na seçilen Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Akyürek’i kutladı.

 

Özaltun, yaptığı açıklamada, Beyşehir Belediyesi olarak Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığına seçilen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’le birlikte Beyşehir ilçesine omuz omuza hizmet etmenin gayreti içerisinde olduklarını belirterek, “Son 3,5 yıllık süre içerisinde Beyşehir’imize yapılması zor olan birçok hizmeti beraberce hayata geçirdik. Aynı zamanda hemşerimiz de olan Akyürek’in Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı’na seçilmesi bizleri  hem mutlu etti, hem de onurlandırdı ve gururlandırdı. Bu son gelişme, hem ülkemiz, hem Konya’mız, hem de ilçemiz adına çok sevindirici. Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Akyürek’e yeni görevinde de başarılar dilerken, başarılarının artarak devamını diliyoruz. Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı’nda da çok başarılı çalışmalara imza atacağından hiç kuşkumuz bulunmuyor.” diye konuştu.  

 

11 Ekim 2017, Çarşamba - 203
T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü