ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Üniversite Öğrencilerinden Başkan Özaltun’a Teşekkür Ziyareti Üniversite Öğrencilerinden Başkan Özaltun’a Teşekkür Ziyareti
Beyşehir ilçesinde öğrenim gören bir grup üniversite öğrencisi, Beyşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Kampüsü’nde yer alan Ali Akkanat Turizm Fakültesi ile Beyşehir MYO’da öğrenim gören bir grup öğrenci, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’u makamında ziyaret etti.

Üniversite öğrencileri, kültürel ve sosyal etkinlikler kapsamında düzenledikleri birtakım etkinliklere Beyşehir Belediyesi’nin verdiği desteklere dikkat çekerek, “Beyşehir Belediye Başkanımıza okul bünyesinde gerçekleştirdiğimiz çeşitli etkinliklerimize sunduğu katkılardan dolayı teşekkür etmek için bugün buradayız. Bu tür destek ve katkıların doğup büyüdüğü yerlerden uzak köşelerde yüksek öğrenim gören biz üniversite öğrencilerini motive etmesi, moral vermesi ve eğitimimize sunduğu katkılar açısından çok önemsiyoruz. Bu tür desteklerin devamını diliyor ve bekliyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Murat Özaltun ise, Beyşehir’de ilk ve ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrenciler gibi yükseköğrenim gören öğrencilerini de katkı ve destek noktasında ihmal etmemeye özen gösterdiklerini belirterek, “Siz gençler, aydınlık yarınlarımız için çok önemlisiniz. Sizleri ilçemizden mezun olup ayrıldığınızda, gittiğiniz yerlerde Beyşehir’in fahri birer turizm elçisi olarak da görüyoruz. Bu anlamda, burada öğrenim gördüğünüz süreçte Belediye olarak imkanlar ölçüsünde yükseköğrenim veren eğitim kurumlarımıza ve sizlere her türlü katkı ve desteği vermeye gayret gösteriyoruz. Bu hususta, Beyşehir Belediyesi bünyesinde mesai yapan sosyal kültür işleri birimimiz de özellikle öğrencilerimize yönelik değişik sosyal projelerin hayata geçirilmesi konusunda birtakım çalışmalar yürütüyor. Ben de ziyaretinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.” dedi.

14 Kasım 2017, Salı - 292


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü