ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Yeni Devlet Hastanesi Yoluna Sıcak Asfalt Serimi Yeni Devlet Hastanesi Yoluna Sıcak Asfalt Serimi
Beyşehir’de yapımının tamamlanmasının ardından Yeni Devlet Hastanesi’ne ulaşımı sağlayacak güzergahın asfaltlama çalışmaları başladı.

 

Beyşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Yeni Devlet Hastanesi’ne ilçe merkezinin bağlantısını sağlayan Özdilek Caddesi üzerinde sıcak asfalt çalışması başlattı.

Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilçeye hizmet vermek için gün sayan Beyşehir Devlet Hastanesi’ne vatandaşların araçlarıyla daha rahat ve konforlu bir şekilde ulaşımının sağlanması için harekete geçtiklerini belirterek, “Beyşehir merkezde kış mevsimi öncesinde sıcak asfalt çalışmalarını yoğunlaştıran Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler, Yeni Devlet Hastanemizin başlangıcından itibaren Özdilek Caddesi üzerinde sıcak asfalt kaplama çalışmalarını başlattı. Amacımız, vatandaşlarımızın bir süre sonra yeni hizmet binasında sağlık hizmeti vermeye başlayacak olan Yeni Devlet Hastanesi’ne ulaşımının rahat ve konforlu  bir şekilde sağlanmasıdır.İlçemize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.” dedi.

Başkan Özaltun, çalışmalar kapsamında sıcak asfalt ekibinin Esentepe Mahallesi ile Seydişehir yolu üzerindeki Ataman Çeşmesi arasındaki yol güzergahında da bu haftadan itibaren mesai yapmaya başlayacağını sözlerine ekledi.

 

5 Ekim 2017, Perşembe - 297


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü