BEYŞEHİR BELEDİYESİ İSTANBUL’DAKİ FUARDA YERİNİ ALDI

227 Görüntülenme 29 Kasım 2023 Paylaş

Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği (KONSİAD) tarafından İstanbul Atatürk Hava Limanı Fuar alanında bu yıl 8’incisi düzenlenen geleneksel KONSİAD Tanıtım Günleri'nde Beyşehir Belediyesi yerini aldı.

Atatürk Hava Limanı Fuar alanında 23 – 26 Kasım tarihleri arasında yurtiçi ve yurtdışından binlerce misafirin ağırlandığı fuarın açılışı yapıldı. Açılış sonrası Konya’ya özgü yöresel ve kültürel değerler başta olmak üzere Beyşehir Belediyesi tarafından açılan stantta şehrin tarihi, kültürel ve sosyal yapısını tanıtan video ve slaytlar ile tanıtıldı. Öte yandan birçok misafire yöresel Tarihi Beyşehir Tarhanası ikram edildi.
 
KONSİAD Tanıtım Günleri Fuarına katılan Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, Beyşehir’in yöresel ve kültürel değerlerini İstanbul ve buradaki hemşehrilerimize tanıtıyoruz. Konya Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere ilçe belediyelerimizin bu organizasyona desteğinin önemli olduğunu belirtmek isterim. Katılımlarınızdan ve desteklerinizden dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi