ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
AK Parti Konya Milletvekili Özdemir’den Beyşehir’de Dış Mahalle Ziyaretleri AK Parti Konya Milletvekili Özdemir’den Beyşehir’de Dış Mahalle Ziyaretleri
AK Parti Konya Milletvekili ve Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Prof.Dr.Hacı Ahmet Özdemir, Beyşehir ilçesini ziyaret etti.

Özdemir, kendisine eşlik eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Saygılı, AK Parti yönetim kurulu üyeleri ve bazı belediye meclis üyeleriyle birlikte Beyşehir’in bazı dış mahallelerine yönelik  ziyaretlerde bulundu.

Ziyaret ettikleri Akburun, Sadıkhacı, Sevindik, Üçpınar, Yenidoğan, Çukurağıl ve Yunuslar Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Milletvekili Özdemir, Başkan Özaltun  ve beraberindekiler, mahalle muhtarları ile mahalle sakinlerinden gelen bölgenin sorunlarıyla ilgili  taleplerini  yerinde dinledi.

Ziyaretlerinde, mahalle sakinleri ile birlikte sohbet eden ve sorunlarını dinleyerek, “Çözülecek bir şey varsa çözelim diye geziyoruz” diye konuşan Milletvekili Özdemir, seçimlere daha uzun bir süre olmasına rağmen TBMM’nin tatile girmesinin ardından bölgelerdeki dış mahalle gezilerine hemen başladıklarını vurguladı. Özdemir, bu tür mahalle buluşmalarını fırsat buldukça gerçekleştirdiklerini  ve sürekli olarak vatandaşların arasında olmaya büyük özen gösterdiklerini anlattı.Özdemir,  ziyaretler esnasında kendilerine iletilen taleplerle ilgili notlar alırken, bölgenin sorunlarına ilişkin bazı taleplerle ilgili olarak ise ilgili kurumların yetkililerini arayarak bilgiler aldı. 

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da, mahalle ziyaretlerinde, yaptıkları çalışmalardan söz ederken, Belediye ile ilgili konularda gelen istekleri dinledi ve bunların hemen yerine getirilmesi için ilgili birimlere talimatlarını verdi.

20 Eylül 2017, Çarşamba - 234


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü