ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Başkan Özaltun’dan Okul Ziyaretleri Başkan Özaltun’dan Okul Ziyaretleri
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilçe merkezinde bulunan bazı eğitim kurumlarını ziyaret etti.

 

Yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması münasebetiyle eğitim kurumlarına yönelik ziyaretlerini sıklaştıran Belediye Başkanı Özaltun, ziyaret ettiği kurumlarda  öğrencilerin yoğun sevisiyle karşılaştı.

İhsan Kabadayı İlk ve Ortaokulu’nu ziyaretinde öğrencilerle biraraya gelen ve geleceğe dair sohbetler eden Özaltun, “Yarınlarımızın teminatı olan siz çocuklarımız, ülkemizin geleceği ve her şeyimizsiniz. Sizleri çok seviyor ve güveniyoruz. Çocuklarımız milletimizin en değerli varlığı, sevinç ve ümit kaynağıdır. O açıdan, çalışkan ve başarılı olmanız ebeveynleriniz ve öğretmenleriniz gibi bizlerin de ortak dileğidir. Hayatın bütün güzelliklerini yaşamanızı ve daima bugünkü gibi mutlu ve umutlu olmanızı temenni ediyorum. Bizler, yarının büyükleri olan sizlerle gurur duyuyoruz. Bu anlamda, Belediye  olarak ilçemizdeki eğitime ve eğitim kurumlarımıza imkanlarımız ölçüsünde her türlü katkı ve desteği sunmaya çalışıyoruz.Bugün de sizleri varsa talep ve isteklerinizi dinlemeye geldik. ” diye konuştu.

Özaltun, okul ziyaretinde,idarecilerin yanısıra öğretmenler odasında eğitimcilerle de biraraya gelirken sohbet etti, taleplerini dinledi.

Özaltun, ziyaretinde okulda öğrenim gören tüm öğrencilere günün anısına birer kalem hediye etti.

 

11 Ekim 2017, Çarşamba - 316


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü