ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir Belediyesi’nde Bayramlaşma Beyşehir Belediyesi’nde Bayramlaşma
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir’de son üç yılda “yapılamaz” denilen çok sayıda hizmet ve projeye imza attıklarını söyledi.

Belediye Başkanı Murat Özaltun, geride kalan ramazan bayramının ardından ilk mesai gününde biraraya geldiği Belediye birim müdürleri ve emrindeki tüm çalışanlarla bayramlaştı.

Beyşehir Belediyesi’nin yeni hizmet binası önünde buluşan çalışanların bayramını tebrik eden Özaltun, yaptığı konuşmada, Beyşehir’de, milletvekiliyle, parti teşkilatıyla tek yumruk olarak, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek suretiyle “yapılamaz” denilen bir çok hizmet ve projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

Beyşehir’de Yeni Büyükşehir Belediyesi Yasası’nın yürürlüğe girmesinin ardından 3 yıl geçtiğini ancak hala Beyşehir’de Beyşehir Belediyesi’nin sadece ilçe merkezine hizmet ettiğini sanan insanlar olduğunu vurgulayan Özaltun, “Biz sadece ilçemiz merkezine değil, ilçemize bağlı tüm dış mahallelerimize, Dumanlı’sına, Gökçekuyusu’na, Gölyaka’sına, Yunuslar’ına da hizmet üretiyor, en ücra köşedeki noktalara hizmet götürüyoruz. Beyşehir’in tam 67 mahallesine hizmet veriyoruz. Ve bu hizmetleri ben yapmıyorum, işte her zaman söylediğim gibi hep birlikte ‘biz’ yapıyoruz. O kadar yapılan iş var ki, bunları bazen bizler de unutuyoruz,onun için yapılan bu hizmetleri unutturmamak adına bir katalog çalışması da yapıyoruz. Elbette daha yapacak çok işimiz daha var. Hatta, bundan sonraki süreçte yapacaklarımız çok daha fazla da diyebiliriz. Çünkü, hemşerilerimiz bizden çok hizmet bekliyor. Geçmişle alakalı ilçemizde bir takım uyum ve birliktelik problemi vardı. Tek ses çıkmıyordu. Ama, şimdi o dönemler geride kaldı. Milletvekiliyle, teşkilatıyla, belediye başkanıyla bugün beraber tek yumruk olduk ve “yapılamaz” denilenleri yaptık. Tek yumruktan kastım; hep beraber olmak, aile olmak, iyi günde, kötü günde birlikte ve beraber olmaktı. Çok şükür bunu başardık. Bu uyum ve birliktelik ise hizmet konusunda bugün Beyşehir’e adeta altın bir dönemi yaşatıyor.” dedi.

Başkan Özaltun, konuşmasının ardından Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel, birim müdürleri, hizmet binası ve tüm birimlerdeki saha çalışanlarıyla tek tek bayramlaştı.

28 Haziran 2017, Çarşamba - 337


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü