ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir Belediyesi'nden camilerde ramazan mesaisi Beyşehir Belediyesi'nden camilerde ramazan mesaisi
Beyşehir Belediyesi tarafından idrak edilmeye başlanan ramazan ayı münasebetiyle ilçe merkezinde bulunan tüm camilerin bahçelerinin çevre temizliğinin yapıldığı, şadırvanlarının bakım ve onarımdan geçirilerek varsa eksiklerinin giderildiği bildirildi

          Beyşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, Temizlik İşleri, Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlükleri ekiplerinin işbirliği ile müşterek olarak yürütülen çalışma kapsamında, kent merkezinde bulunan tüm camilerin bahçelerinde ramazan ayı öncesinde başlatılan çevre temizliği çalışmalarının ramazan ayının gelmesi ile birlikte tamamlanarak ibadethanelerin ibadete hazır hale getirildiği belirtildi.

          Açıklamada, yürütülen çalışmaların camilerdeki şadırvanların bakım ve onarılması, varsa eksiklerinin giderilmesine yönelik olarak da gerçekleştirildiği belirtilerek, “Bakım ve onarımdan geçirilen şadırvanlardaki arızalı çeşme ve musluklar tamir edilerek, olmayanlara musluk takılarak, bahçe ve tuvaletlerin süpürülüp yıkanması suretiyle temizlikleri de yapılmıştır. Ayrıca, ekiplerimiz tarafından uzayan çimlerin kesilmesi, yabani otlardan arındırılmasına yönelik çalışmalar da gerçekleştirilmiştir. Yürütülen çalışmaların tamamlanması sonrasında ibadethanelerimiz cami cemaatimizin kullanımına hazır hale getirilmiştir. Bu çerçevede, tüm ilçemiz halkının ve İslam aleminin mübarek ramazan ayını tebrik ediyoruz.”denildi.

6 Mayıs 2019, Pazartesi - 94


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2019 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü