ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir Belediyesi’nden en güzel 10 karenin sahibine Çanakkale gezisi ödülü Beyşehir Belediyesi’nden en güzel 10 karenin sahibine Çanakkale gezisi ödülü
Beyşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yarışmada en güzel 10 kareyi çeken fotoğrafçılar, Çanakkale gezisi ödülünü kazandı.

         Beyşehir Belediyesi ile Beyşehir Fotoğraf Kulübü işbirliği ile geride kalan 11.Beyşehir Uluslararası Göl Festivali kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu.

         Festivalin son gününde düzenlenen Türk Yıldızları’nın Beyşehir’deki gösterileri ile kapanış gecesinde gerçekleştirilen havai fişek gösterilerinin en iyi objektiflere yansıtıldığı  jüri tarafından belirlenen en iyi ilk 10 eserin sahibi ücretsiz Çanakkale gezisi ödülünün de sahibi oldu.

         Yarışmada ilk 10’a giren eserler için herhangi bir sıralama yapılmadı. 210 kişinin katıldığı yarışma için gönderilen fotoğraflar Beyşehir Fotoğraf Kulübü’nün sosyal medya hesabında paylaşılarak değerlendirmeye tabi tutuldu. Katılım tarihinin sona ermesinin ardından jüri kararını vererek, ilk 10 eseri belirledi.

          Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yarışmaya katılan tüm eser sahipleri ile ödül kazanan isimleri kutladı.

          Yarışmada, en iyi ‘Türk Yıldızları’ ve ‘Havai fişek gösterileri’ çekimi ile önümüzdeki günlerde tarihi belirlenecek olan Çanakkale gezisi ödülünü kazanan eser sahiplerinin isimleri şöyle:

           Arife Gökçenoğlu, Gülten Yıldız, Hakan Şen, Hüseyin Eylikler,İsmail Çeşmeci, Mehmet Söğütlü, Murat Özel, Mustafa Ünal, Ömerül Faruk Kiprik, Özlem Özel.

16 Ağustos 2018, Perşembe - 347


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2019 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü