ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir Demokrasi Nöbetine 2’inci Gün de Devam Etti Beyşehir Demokrasi Nöbetine 2’inci Gün de Devam Etti
Beyşehir ilçesinde, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının birinci yıldönümünde, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, önceki gün akşam saatlerinde başlayan “demokrasi nöbeti” dün gece de devam etti.

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine, yurt genelinde olduğu gibi Beyşehir ilçesinde de devam ediliyor.

Beyşehir’de, 2.Uluslararası Demokrasi Şöleni’nin yapıldığı festival alanında düzenlenen demokrasi nöbetine Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol, belediye meclis üyeleri,AK Parti  ilçe teşkilatı mensupları, Türkiye Harp Malülleri, Gaziler, Şehit Aileleri, Dul ve Yetimleri Derneği Beyşehir Temsilcisi Rasık Can katıldı.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, demokrasi şöleni programının sona ermesinin ardından festival alanından ayrılmadıklarını belirterek, “Belediye meclis üyelerimiz ve AK Parti İlçe Teşkilatı mensuplarımızla birlikte demokrasi nöbetlerinin ikinci gününde de festival alanını terk etmedik. Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emriyle ilçemizde demokrasi nöbetlerini sürdürmeye devam ediyoruz.” dedi.

Öte yandan, Başkan Özaltun ve partililer gibi bazı vatandaşların da demokrasi nöbetleri nedeniyle fastival alanından ayrılmadığı gözlendi.

17 Temmuz 2017, Pazartesi - 437


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü