ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Beyşehir’in Parklarında Sonbahar Mesaisi Beyşehir’in Parklarında Sonbahar Mesaisi
Beyşehir ilçesinde bulunan yeşil alan, park ve bahçelerde yürütülen sonbahar mesaisi devam ediyor.

Beyşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, geride kalan yaz mevsiminin ardından gelen sonbahar mevsimi ile birlikte ilçe genelinde bulunan yeşil alan, park ve bahçeler ile farklı noktalarda değişik faaliyetler yürütüldüğü belirtildi.

Açıklamada, ekipler tarafından yürütülen çalışmalarla ilgili şu ayrıntılara yer verildi:

“Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, Belediyemizin diğer birimlerinde olduğu gibi vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için gerek ilçe merkezinde, gerekse dış mahallelerimizde güz döneminde de çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

   Bu kapsamda,  büyük bölümü TYP bünyesinde  kurumumuzda istihdam edilen kadın ve erkek personelimizden oluşan ekiplerimiz tarafından ilçemiz merkezindeki park ve yeşil alanlarda kamelya ve park temizliği, çim kesimi, orta refüj ve cami bahçelerinde, yabani ot, çim kesme, yol kenarlarında ve ağaç diplerinde çapa ile farklı noktalarda mıntıka temizliği gibi faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Bunların yanısıra, ilçe merkezindeki iki farklı parkta otomatik sulama sistemi altyapı çalışması yapılırken,  kentin her alanında çalışma noktasında el değmeyen yer bırakılmamaya özen gösterilmektedir. Güz dönemindeki ekiplerimizin bu yoğun mesai temposu, durmadan devam edecek ve belirli bir plan dahilinde, ilçemizin en ücra köşesindeki noktalarında da sürdürülecektir.”

 

21 Eylül 2017, Perşembe - 226


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü