ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Karatay Belediye Başkanı Hançerli Beyşehir’de Karatay Belediye Başkanı Hançerli Beyşehir’de
Konya’nın Merkez Karatay İlçe Başkanı Mehmet Hançerli, referandum çalışmaları kapsamında Beyşehir ilçesini ziyaret etti.

AK Konya İl Teşkilatı’nın Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) çalışmaları çerçevesinde Beyşehir’e gelen ve yürütülen çalışmalara katılan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’ye, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, meclis üyeleri ve beraberindeki partililer eşlik etti.

Belediye Başkanları Hançerli ve Özaltun ile partililer Beyşehir Sanayi Sitesi’nde işyeri ziyaretinde bulunarak, sanayi esnafından 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında “evet” desteği istedi.

“KARATAY VE BEYŞEHİR’İN MEMNUNİYET ORANLARI BİRBİRİNE EŞ DEĞER VAZİYETTE”

Ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, SKM Birimi’nin talimatları doğrultusunda Beyşehir ilçesine geldiklerini belirterek, “Beyşehir’in iş yeri ve tamirhanelerinin bulunduğu sanayi bölgesindeyiz ve durum burada oldukça iyi. Bazı soru işareti olan hemşerilerimizi de aydınlatmak için teşkilatlarımız ve belediye olarak elimizden geleni yapıyoruz. Aslolan şu; Konya’mızdaki temayül büyük oranda evetten yana. Ben şunu gördüm; özellikle Karatay ve Beyşehir’in memnuniyet oranları birbirine eş değer vaziyette. Zaten aklın yolu da bir. Şu anda hayır cephesinde hangi insanların, kimlerin biriktiği, hangi terör örgütlerinin biriktiği belli. Evet cephesinde de kimlerin biriktiği ortada. Burada bir dayananışmanın örneğini veriyoruz hamdolsun. Karatay ve Beyşehir İlçe Belediyeleri, hak için, evet için, memleket için, geleceğimiz için sanayinin yollarında kaldırımlarında çalışıyorlar. Bundan sonra da çalışacağız. Başkomutanımızın cumhurbaşkanımızın emir ve direktifleri doğrultusunda da teşkilat ve yerel yönetimler olarak gerekeni yapacağız inşallah.” dedi.

“16 NİSAN’DA KONYA’DA GÜÇLÜ BİR SES GETİRECEĞİZ”

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da, SKM programı çerçevesinde referandum çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Bugün de Karatay belediye Başkanımızla, ilçe teşkilatımız ve Konya’dan Büyükşehir meclis üyelerimizle birlikte Beyşehir sanayimizi geziyoruz. Ve biz hep söylüyoruz; ‘Beyşehir’imizin çok güçlü yönleri var’ diye. Bugün de Kartay Belediye Başkanımız Beyşehir sanayisinin ne kadar büyük ve geniş bir alana kurulduğunu ve ne kadar çok sanayicimizin olduğunu gördü. Ve gezmiş olduğumuzu bu seçim çalışmalarında, Beyşehir merkez ve 67 mahallemizde yapılan çalışmalar ile özellikle sanayicilerimizle yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde inşallah 16 Nisan’da Konya’da güçlü bir ses getireceğimizin umudu içerisindeyiz. Buradan tekrar hemşerilerimize ‘16 Nisan’da istikrarlı bir şekilde büyüyen gelişen Türkiye’ye destek verme adına ‘evet’ demelerini istiyor ve talep ediyoruz. İnşallah bu noktada bizlere destek veren başta Karatay Belediye başkanımıza, ilçe teşkilatımız çok teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun diyorum. Önümüz ve bahtımız açık olsun diyorum” diye konuştu.

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol da, referandum çalışmalarına Beyşehir Sanayi Sitesi’nde devam ettiklerini dile getirerek, “İnşallah 16 Nisan’da sonuca ulaşacağız. Karatay’la birlikte bu konuda inşallah çalışıyoruz. Ama Karatay’a yetişme şansımız zayıf görünüyor. Teşekkür ediyoruz başkanımıza bu çalışmalarımıza eşlik ettiği için.” dedi.

22 Mart 2017, Çarşamba - 460


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü