ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Konyaspor Taraftar Derneği’nden Başkan Özaltun’a Teşekkür Ziyareti Konyaspor Taraftar Derneği’nden Başkan Özaltun’a Teşekkür Ziyareti
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, kendisini ziyaret eden Beyşehir Nalçacılılar Konyaspor Taraftar Derneği yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Dernek Başkanı Şener Habir ve Başkan Yardımcısı İsmail Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaretlerinde Belediye Başkanı Murat Özaltun’a derneğe verdikleri destekten ötürü teşekkür etti. 

Samsun’da Konyaspor ile Beşiktaş arasında oynanan ve Konyaspor’un zaferiyle sonuçlanan Türkcell Süper Kupa Finali’ndeki müsabakayı izlemek ve takımlarına destek vermek üzere Beyşehirli taraftar grubuna ücretsiz otobüs tahsis eden Belediye Başkanı Özaltun’a teşekkür eden Habir, “Süper Kupa finalinde Beşiktaş’ı mağlup ederek kupayı müzesine götüren taraftarı olduğumuz Konyaspor’u elde ettiği bu büyük başarısından ötürü bir kez daha kutluyoruz. Kupa coşkusunu  müsabakanın bitiş düdüğü ile birlikte ilçemizde de düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle doyasıya yaşadık. Bu anlamda, derneğimize bugüne kadar verdiği destek ve katkılardan ötürü Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Habir ve beraberindekiler, ziyaretlerinde derneğe yer tahsisi ve ilçe merkezinin Süper Kupa şampiyonu Konyaspor’un bayraklarıyla donatılması konusunda da taleplerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Murat Özaltun da Konyaspor’u elde ettiği başarısından ötürü bir kez daha tebrik etti. Özaltun, Konyaspor’un son yıllarda elde ettiği başarılarda taraftarlarının desteğinin büyük öneme sahip olduğunu belirterek, Avrupa çapında da daha büyük başarıların geleceğine inandıklarını dile getirdi.

Konuşmaların ardından açılan Konyaspor bayrağıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

11 Ağustos 2017, Cuma - 272


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü