ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Özaltun: “16 Nisan’da Yükselişimizi Sürdüreceğiz” Özaltun: “16 Nisan’da Yükselişimizi Sürdüreceğiz”
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti olarak her seçimden yükselerek çıktıklarını belirterek, “16 Nisan günü de yükselişimizi devam ettireceğiz” dedi.

Başkan Özaltun, Mehmet Akif Ersoy Parkı’nda Konya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sami Şahin ile AK Parti İl Başkanı Musa Arat’ın da katıldığı parti teşkilatının düzenlediği halk oylamasına yönelik toplantıda yaptığı konuşmada, Beyşehir’de 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında yüksek oranda bir evet oyunun çıkmasını beklediklerini söyledi, “15 Temmuz gecesinde verilen cevap gibi 16 Nisan’da da inşallah Beyşehir olarak söylüyorum; öyle bir cevap vereceğiz ki, bundan sonra Beyşehir’in önünü gerek hizmet, gerekse diğer noktalarda kimse alamayacak. Çünkü, Beyşehir bunun fazlasını hak ediyor.” dedi.

Konuşmasında, yerel seçimlerde kafa kafaya bir seçim kazandıklarını hatırlatan Özaltun, “O gün belli bir oy oranında seçimi kazandıktan sonra, teşkilatlarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın AK Parti dost ve neferlerimizin çalışmasıyla her seçimden yükselerek çıktık. İnşallah 16 Nisan günü de yükselişimizi devam ettireceğiz sizlerin destekleriyle.” diye konuştu. Başkan Özaltun, konuşmasında ilçe  genelinde yürütülen Belediye yatırım ve çalışmalarına ilişkin de bilgiler verdi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sami Şahin de, toplantıdaki konuşmasında, referandum süreci ile birlikte bugünlerde çok yoğun geçen bir dönemden geçtiklerini anlatarak, “Yoğun bir çalışmanın içerisindeyiz. Konya 31 ilçesinde AK Parti teşkilatı olarak yüzlerce noktada kapı kapı dolaşıyor, sıkılmadık el bırakmadan, görüşmedik kimse bırakmadan bu davayı anlatarak çalışmasına devam ediyor.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Musa Arat ise konuşmasında, 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması dolayısıyla yeni bir sefere daha çıktıklarını vurgulayarak, “15 yıl boyunca ne zaman halkımıza yönelmişsek halkımız bizi hiç mahcup etmedi. Bu sefer de inşallah öyle olacak 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı  hükümet sistemi halk oylaması üzerine sizlerle beraber Konya’nın  40 bin metrekarelik  tüm alanını karış karış dolaşacağız. Ve bu çalışma niçin oldu, niye şimdi oldu ve ne amaçlanıyor bunu önce kendimize anlatacağız, kendimiz ikna olacağız, sonra halkımıza tek tek anlatacağız sizler vasıtasıyla.” dedi.

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol da, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin Türkiye’nin geleceğinin dizaynı için gerekli olduğunu vurgulayarak, “Bundan sonra da inşallah bir daha ne istikrarsızlık, ne darbeler, ne vesaireler olmayacak. Ben bu salondan inşallah bunu bekliyorum. İl başkanımıza, il yönetim kurulu üyelerimize bugün bizlerle oldukları için teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Toplantıya, il ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, meclis üyeleri, partililer katıldı.

13 Mart 2017, Pazartesi - 432


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2018 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü