ARAMA
HIZLI MENÜ
Haberler
Özaltun, kardeşlik iftarında yetimlerle buluştu Özaltun, kardeşlik iftarında yetimlerle buluştu
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, düzenlenen kardeşlik iftarında yetim ve öksüz çocuklar ile yakınlarıyla biraraya geldi.

          Dünya yetimler günü kapsamında düzenlenen yetim ve öksüz çocuklar ile ailelerinin katıldığı geleneksel kardeşlik iftarı, Beyşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’nden Taşköprü Aile Çay Bahçesi’nde gerçekleştirildi.

          İftar programına katılan Belediye Başkanı Murat Özaltun iftar sofralarının kurulduğu salonda masaları tek tek gezerek ailelerin ramazan ayını tebrik etti, katılımlarından dolayı teşekkür etti. Yetim ve öksüz çocuklarla sohbet eden Özaltun, onlara çeşitli hediyeler vererek sevindirdi.

          Belediye Başkanı Özaltun, dünya yetimler günü olması dolayısıyla Beyşehir’de ikamet eden yetim ve öksüz çocuklar ile aileleriyle birlikte iftar açtıklarını belirterek, “Yetimler Günü çocuklarımızla birlikte iftar açarak onlara yalnız olmadıklarını göstermek için buradayız. Bugün birçok il ve ilçede aynı anda iftar veriliyor. Biz de bugün ilçemizde yaşayan yetim çocuklarımızı unutmadık, bu programda biraraya gelerek gönüllerine küçük de olsa bir dokunuş yapmak istedik. Dedi.

         İftar yemeğine AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Kaya, ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri de katıldı.

31 Mayıs 2018, Perşembe - 637


T.C. Beyşehir Belediye Başkanlığı - Copyright 2019 © - Bilgi İşlem Müdürlüğü